R   E   K   L   A   M   A


tel.+48 65 572 03 09, 575 14 12;       e-mail: gg@bt.pl

R   E   K   L   A   M   A


www.elka.pl

RADIO NA DZIEŃ DOBRY
I DOBRANOC


    Dzisiaj jest Nowa GG OnLine WYDANIE 9/2002    

AKTUALNOŚCI
 • Prezes "wodociągów" w opałach
  Chwieje się prezesowski fotel w gostyńskich "wodociągach". Marek A. Szymański, który jednoosobowo zarządza spółką, może zostać wkrótce odwołany. Rada nadzorcza podejrzewa go o działanie na niekorzyść firmy i domaga się jego dymisji.
  więcej...
 • Zapraszamy na Tydzień Kolekcjonera: 11-19 maja
  To będzie niezwykły tydzień. Ze strychów, komórek, piwnic, szaf i szuflad trafią na światło dzienne przedmioty, które dotychczas oglądali tylko ich właściciele. Kolekcjonować można wszystko, dlatego też to, co zobaczymy na wystawie zorganizowanej z okazji 45-lecia gostyńskiego koła Polskiego Związku Filatelistów, to tylko niewielki fragment tego, co mieszkańcy naszej ziemi gromadzą. Zbierają nie na zapas, nie na czarną godzinę, ale dla przyjemności, dla własnej satysfakcji. Otwarcie imprezy nastąpi w sobotę 11 maja.
  więcej...
 • Wyjątkowo nieuczciwa "kablówka"
  Abonenci gostyńskiej kablówki wciąż nazywają operatora sieci nie inaczej niż "Gosat". Takiej firmy próżno szukać w Gostyniu, a właściciele sieci zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nawet ludzie zawodowo związani z tą branżą mają kłopot, by wymienić kolejnych posiadaczy kontrolnego pakietu akcji. Niestety, kimkolwiek nie byłby ten właściciel, my - szarzy abonenci - jesteśmy dla nich tylko pojedynczym gniazdem, a ściślej: płatnikiem. Z rozrzewnieniem wypadałoby wspomnieć stary, dobry "Gosat" - ten sprzed 10 lat...
  więcej...
 • Ministerstwo w sprawie satelitarnych studiów
  Trwa nabór do gostyńskiego satelitarnego ośrodka kształcenia warszawskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej. Tymczasem resort edukacji narodowej i sportu nie rozstrzygnął wciąż wątpliwości co do sposobu kształcenia "na odległość". Do redakcji dotarła kopia listu skierowana przez ministerstwo do jednej z mieszkanek Gostynia, proszącej o wyjaśnienie kwestii legalności pozawarszawskich oddziałów tej uczelni.
  więcej...
WIADOMOŚCI
DRUKARNIA
O TYM SIĘ MÓWI
REKLAMA w Nowej GG
 • ZAPRASZAMY DO REKLAMY NA ŁAMACH Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ I NA NASZYCH STRONACH INTERTNETOWYCH.
  Możliwość reklam z dodatkowym kolorem lub w pełnym kolorze. Atrakcyjne upusty przy zleceniach wielokrotnych. Dla stałych ogłoszeniodawców - atrakcyjne rabaty.
 • REKLAMA NA STRONACH INTERNETOWYCH:
  !!! P.R.O.M.O.C.J.A !!!
  TYLKO 10 PLN+VAT MIESIĘCZNIE ZA OBECNOŚĆ TWOJEGO BANNERA NA NASZEJ STRONIE
  szczegóły...
TEMAT Z OKŁADKI
SPOŁECZEŃSTWO
KATALOG STRON WWW
 • Liczba użytkowników Internetu rośnie. Przybywa ich także w naszym powiecie. Coraz częściej wybierany jest numer 0-202122, poprzez który większość użytkowników komputerów w Polsce łączy się ze światową siecią. Dla wszystkich użytkowników Internetu w powiecie gostyńskim, a także - za pośrednictwem Internetu - dla wszystkich gostynian rozsianych po całym świecie, mamy propozycję: chcemy wspólnie z Wami utworzyć gostyński katalog internetowy.
  Zgłoszenia do naszego katalogu można przekazywać mailem gg@bt.pl lub pocztą (P-35, 63-800 Gostyń). Publikacja na łamach NGG i na naszej stronie www.gg.bt.pl jest bezpłatna.

  Katalog stron www - zajrzyj...
Z KOGUTEM NA DACHU
KULTURA
ARCHIWUM Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ


   Wydania NGG online z 2002 roku

 
OŚWIATA
SPORT
REDAKCJA
HISTORIA
SERWIS SAMORZĄDOWY
TELEWIZJA GOSTYŃ
 • W opracowaniu.
PASJE
NGG PRZECIW BEZROBOCIU
WYDAWCA:
GOSTYŃSKIE STOWARZYSZENIE PROMOCJI TWÓRCZOŚCI REGIONALNEJ
Gostyń, ul. Sądowa 7
tel. +48 65 572 03 09, fax +48 65 572 17 54

   Strona zoptymalizowana dla przeglądarki IE 4 lub nowszej, rozdzielczość 800x600
Do tej pory odwiedziło naszą stronę licznik osób.

Opracowanie: InterBit Sp.C. © 2000