R   E   K   L   A   M   A


tel.+48 65 572 03 09, 575 14 12       e-mail: gg@bt.pl
R   E   K   L   A   M   A

www.elka.pl

RADIO NA DZIEŃ DOBRY
I DOBRANOC



    Dzisiaj jest Nowa Gazeta Gostyńska WYDANIE 7/2002 - INFORMACJE

Piwosze na czele!


Po pięciu seriach prowadzą Piwosze. Indywidualnie najlepszy wynik uzyskał Jacek Świecki z "Orłów Marycha", który przewrócił 364 kręgli.


Oto wyniki V rundy (przypominamy, że na wynik zespołu składają się punkty wykulane przez trzech najlepszych graczy):
Grom Kula Gostyń - 1015 (Krzysztof Galusiński 353, Andrzej Twardowski 343, Tomasz Werwiński 319, Piotr Borowiak 317)
Chrupki - 1009 (Zbigniew Klimański 345, Elżbieta Klimańska 339, Zenon Karolczak 325, Franciszek Celka 295)
Orły Marycha - 1006 (Jacek Świecki 364, Rafał Krystkowiak 321, Zbigniew Musialski 321, Andrzej Rajewski 293)
Piwosze - 994 (Stanisław Jankowiak 349, Remigiusz Szabel 327, Rafał Maj 318, Roman Baryga 317)
Piekarnia Marszałek - 992 (Robert Gronek 349, Stanisław Woźniak 328, Ryszard Wawrzyniak 315, Piotr Zaremba 240)
Filtron I - 984 (Piotr Majchrzak 344, Paweł Jakubowski 322, Tomasz Pieprzyk 318, Maciej Kaja 273)
Markol - 975 (Roman Janiszewski 332, Marek Matuszczak 323, Marcin Kujawa 320, Andrzej Dolata 309)
Pocztylion - 955 (Karol Juskowiak 334, Marek Juskowiak 311, Tadeusz Grobelny 310, Oskar Karolewicz 298)
Powiatowy Bank Spółdzielczy - 948 (Tomasz Krzyżostaniak 341, Wojciech Galusiński 304, Bogumił Sobierajski 303, Mieczysław Kowalski 265)
Zakład Wodociągów i Kanalizacji - 948 (Stefan Kędziora 323, Wiesław Sowiński 323, Piotr Ratajczak 302, Wiesław Orysiak 271)
Spinko - 947 (Jan Prałat 342, Władysław Konarkowski 310, Roman Matczak 295, Krystyna Skopińska 295)
Fuksiarze Leszno - 946 (Piotr Kaźmierczak 317, Bogdan Pawlak 316, Damian Misiak 313, Benedykt Dudziak 309)
Telekomunikacja Polska S.A. - 946 (Grzegorz Michalak 327, Dariusz Kempa 311, Robert Pawlak 308, Marek Wichłacz 273)
Urząd Skarbowy - 940 (Roman Kaźmierczak 342, Tomasz Wasielewski 313, Stanisław Wyzujak 285, Ewa Kulczak 270)
Urząd Miejski w Gostyniu - 932 (Marcin Frydryszak 342, Zenon Grześkowiak 309, Dariusz Marcinkowski 281, Paweł Tarnowski 272)
Straż Pożarna - 924 (Bartosz Tunia 315, Sławomir Ciechanowski 315, Jacek Sowiński 294, Krzysztof Kusak 276)
Liceum Ogólnokształcące - 923 (Tadeusz Porzucek 354, Roman Celka 291, Adam Kasza 278, Ewa Wasielewska 265)
Kawon - 905 (Karol Grzeszczak 303, Witold Biernacki 302, Józef Jankowski 300, Aleksander Borowski 282)
Poczta Gostyń - 886 (Zenon Walkowiak 300, Marian Jaśkowiak 296, Sławomir Tomczak 290, Wiesław Leśniak 285)
Policja - 866 (Waldemar Weremko 289, Marek Podyma 289, Roman Polniak 283, Piotr Leciejewski 272)
Gimnazjum nr 2 - 864 (Małgorzata Pietrula 323, Ewa Nawrocka 273, Maria Walkowiak 268, Barbara Leciejewska 266)
Filtron II - 852 (Zbigniew Pinczewski 295, Dominik Nowicki 286, Jacek Smardzewski 271, Aleksander Nowicki 212)
PKO S.A. Gostyń - 813 (Ryszard Jankowiak 301, Marian Krystkowiak 288, Hanna Jankowska 224, Sebastian Frąckowiak 197)
2 + 5 - 791 (Rafał Szczepaniak 299, Arkadiusz Andrzejewski 253, Edyta Sradomska 239)
PZU S.A. Gostyń - 789 (Zbigniew Musielak 328, Grzegorz Kędziora 247, Jacek Furowicz 214)
Sąd Rejonowy - 765 (Leszek Antkowiak 279, Andrzej Niewrzęda 249, Marzena Niewrzęda 237, Magdalena Smektała 233)
Akmer Borek Wlkp. - 709 (Marek Michałowski 255, Karol Zawodny 252, Sebastian Matuszewski 202)
PZD Gostyń - 695 (Witold Niedziela 285, Rafał Kawczyński 222, Jolanta Dudka 188, Piotr Kaczor 186)
Gosbud - 543 (Bartek Saczko 273, Robert Jankowski 270)
TABELA po V rundzie:
1. Piwosze 5076
2. Filtron I 5054
3. Grom Kula Gostyń 4992
4. Fuksiarze 4912
5. Spinko 4889
6. Piekarnia Marszałek 4881
7. Chrupki 4858
8. PBS 4802
9. Markol 4769
10. Pocztylion 4766
11. Orły Marycha 4754
12. UM Gostyń 4644
13. Telekomunikacja 4586
14. ZWiK 4541
15. LO Gostyń 4538
16. PZU Gostyń 4523
17. US Gostyń 4482
18. Poczta Polska 4477
19. Kawon 4364
20. Policja 4336
21. Straż Pożarna 4333
22. "2+5" 4276
23. Gimnazjum nr 2 4243
24. Filtron II 4089
25. Sąd 4010
26. Akmer Borek 3642
27. Gosbud 3618
28. PZD Gostyń 3500
29. PKO S.A. Gostyń 3490
W klasyfikacji indywidualnej mężczyzn najlepszym okazał się Jacek Świecki (364 punkty), drugi był Tadeusz Porzucek (354) a trzeci Krzysztof Galusiński (353). Natomiast wśród kobiet najlepsza okazała się Elżbieta Klimańska (339), II Małgorzata Pietrula (323) a III Krystyna Skopińska (295).

LK
 

 


Powrót do strony głównej