R   E   K   L   A   M   A


tel.+48 65 572 03 09, 575 14 12;       e-mail: gg@bt.pl

R   E   K   L   A   M   A


www.elka.pl

RADIO NA DZIEŃ DOBRY
I DOBRANOC


    Dzisiaj jest Nowa GG OnLine WYDANIE 4/2002    

AKTUALNOŚCI
 • Sprytna kusicielka i ordynarny "egzekutor" czyli uważajcie na szkołokrążców!
  Czy Twoje dziecko rozmawiało w szkole z nieznajomymi na temat dodatkowej nauki języków obcych? Czy podawało swój domowy adres akwizytorom? Spytaj. Udało nam się ustalić, że w kilku gostyńskich szkołach pojawili się akwizytorzy, którzy oferowali dzieciakom dodatkowe, oczywiście odpłatne lekcje angielskiego.
  więcej...
 • Co gryzie kombatantów?
  Burzliwe dyskusje toczyli weterani walki zbrojnej podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego gostyńskiego koła Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych. Podczas wyborów wyszły na jaw ukryte animozje, pojawiły się uszczypliwości i złośliwostki. Jednemu z członków zarzucono nawet kolaborację z wrogiem.
  więcej...
 • Pana Leona nikt nie pokona!
  Tłusty czwartek, jak sama nazwa wskazuje, kojarzy się z jedzeniem. Pączki, faworki, chruściki, wszelkiego innego rodzaju pyszności - im więcej kalorii, tym smaczniejsze wspomnienie pozostanie wygłodniałemu organizmowi w 40-dniowym poście. Współzawodnictwo w gromadzeniu pysznych wrażeń po raz czwarty zorganizowało w leszczyńskim "ekonomiku" Radio "elka" i cukiernia "Sobota". 7 lutego odbyły się kolejne Mistrzostwa w Pożeraniu Pączków od Soboty. Zwycięzcą tegorocznej rywalizacji został gostynianin Leon Karwatka.
  więcej...
 • Koniec wiejskiego społecznikostwa?
  "W połowie 2001 r. urzędnicy zmusili członków OSP do zarejestrowania jednostek ochotniczej straży jako stowarzyszenie" -- napisał do nas ochotnik z Krajewic. W liście prosi o interwencję w obronie resztek wiejskiego społecznikostwa.
  więcej...
 • Będą w Gostyniu bulwary czy nie? Wątpliwości się mnożą
  Zmiany w układzie komunikacyjnym Gostynia nie są wcale takie pewne. "Projektanci nie są wiarygodni", "Trzeba wymusić na nich alternatywne rozwiązanie", "Niech inni fachowcy ocenią przedłożony projekt" - takie głosy radnych sprawiły, że odłożono na razie decyzję o rozpoczęciu realizacji gigantycznej inwestycji.
  więcej...
WIADOMOŚCI
DRUKARNIA
O TYM SIĘ MÓWI
REKLAMA w Nowej GG
 • ZAPRASZAMY DO REKLAMY NA ŁAMACH Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ I NA NASZYCH STRONACH INTERTNETOWYCH.
  Możliwość reklam z dodatkowym kolorem lub w pełnym kolorze. Atrakcyjne upusty przy zleceniach wielokrotnych. Dla stałych ogłoszeniodawców - atrakcyjne rabaty.
 • REKLAMA NA STRONACH INTERNETOWYCH:
  !!! P.R.O.M.O.C.J.A !!!
  TYLKO 10 PLN+VAT MIESIĘCZNIE ZA OBECNOŚĆ TWOJEGO BANNERA NA NASZEJ STRONIE
  szczegóły...
TEMAT Z OKŁADKI
SPOŁECZEŃSTWO
KATALOG STRON WWW
 • Liczba użytkowników Internetu rośnie. Przybywa ich także w naszym powiecie. Coraz częściej wybierany jest numer 0-202122, poprzez który większość użytkowników komputerów w Polsce łączy się ze światową siecią. Dla wszystkich użytkowników Internetu w powiecie gostyńskim, a także - za pośrednictwem Internetu - dla wszystkich gostynian rozsianych po całym świecie, mamy propozycję: chcemy wspólnie z Wami utworzyć gostyński katalog internetowy.
  Zgłoszenia do naszego katalogu można przekazywać mailem gg@bt.pl lub pocztą (P-35, 63-800 Gostyń). Publikacja na łamach NGG i na naszej stronie www.gg.bt.pl jest bezpłatna.

  Katalog stron www - zajrzyj...
Z KOGUTEM NA DACHU
KULTURA
ARCHIWUM Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ


   Wydania NGG online z 2002 roku
OŚWIATA
SPORT
REDAKCJA
HISTORIA
SERWIS SAMORZĄDOWY
TELEWIZJA GOSTYŃ
  W kablówce: gratka dla kibiców

  Dwa nowe kanały mogą oglądać abonenci gostyńskiej "kablówki". Dwa inne za to... zlikwidowano.
  W nowym roku wprowadzono zmiany w gostyńskiej telewizji kablowej, kontrolowanej przez UPC. Zamiast Wizji Sport można teraz oglądać TV Niepokalanów 2, zaś polskojęzyczny EurosportNews zastąpiono amerykańskim C-NBC Europe. Właściciele zapowiadają też nowość: kanał eXtreme Sport nadawany ma być wkrótce po polsku. (mjk)
  l Rozpieszcza nas ten operator, nie ma co! Kibice sportowi wręcz kwiczą z radości na samą myśl o tym, że wreszcie posłuchają polskiego komentarza do surfingowych popisów. Wypada tylko się domyślać, że zmiany wprowadzono "na życzenie telewidzów". Pewnie będzie się to wiązało z drobną korektą finansową, ale nic to... (mjk)

PASJE
NGG PRZECIW BEZROBOCIU
WYDAWCA:
GOSTYŃSKIE STOWARZYSZENIE PROMOCJI TWÓRCZOŚCI REGIONALNEJ
Gostyń, ul. Sądowa 7
tel. +48 65 572 03 09, fax +48 65 572 17 54

   Strona zoptymalizowana dla przeglądarki IE 4 lub nowszej, rozdzielczość 800x600
Do tej pory odwiedziło naszą stronę licznik osób.

Opracowanie: InterBit Sp.C. © 2000