R   E   K   L   A   M   A


tel.+48 65 572 03 09, 575 14 12;       e-mail: gg@bt.pl

R   E   K   L   A   M   A


www.elka.pl

RADIO NA DZIEŃ DOBRY
I DOBRANOC


    Dzisiaj jest Nowa GG OnLine WYDANIE 3/2002    

AKTUALNOŚCI
 • Przejdziem tory, przejdziem Kanię, ale to nie będzie tanie
  Dwa mosty na Kani i dwa przejazdy kolejowe Gostyniowi nie wystarczą. Trzeba zmienić układ komunikacyjny miasta -- taka opinia przeważała podczas prezentacji efektów 9 miesięcznej pracy biura projektowego. Nim powstanie obwodnica z prawdziwego zdarzenia, trzeba Gostyń przeciąć siecią dróg odciążających centrum. Wzdłuż Kani ma powstać bulwar, będą dodatkowe mosty i przejazd kolejowy za hutą szkła, kędy da się przejechać na skróty od "Podleśnej" na Zacisze. Kiedy? Nie wiadomo. Wszystko zależy od kasy. Na razie skasowali projektanci. 258.833 złote.
  więcej...
 • Cena na towar!
  Wchodząc do sklepu po zakupy często przyglądamy się cenom. To właśnie one są jednym z podstawowych czynników decydujących o dokonaniu transakcji. Zdarza się jednak, że ze znalezieniem metek, nalepek lub wywieszek jest problem. Są albo schowane, albo dotyczą innego artykułu, albo ich po prostu nie ma. Co wtedy?
  więcej...
 • Nie bójmy się pogotowia!
  Od blisko trzech tygodni trąbią o tym wszystkie media: w łódzkim pogotowiu sprzedawano zakładom pogrzebowym informacje o zgonach. Mało tego - wszystko wskazuje na to, że pracownicy pogotowia "pomagali" pacjentom zejść z tego świata, by czerpać profity. Straszne, że wydaje się niemożliwe. W całym kraju rozpoczęto kontrole. Ludzie poddawani tej kontroli zarzucają dziennikarzom rozdmuchanie lokalnej aferki. My jednak postanowiliśmy opowiedzieć o tym, jak "te sprawy" wyglądają u nas. Opowiedzieć choćby po to, by Państwa uspokoić. By móc spokojnie napisać, że u nas w Gostyńskiem nekrobiznes to czysty biznes, a nasze, gostyńskie pogotowie niesie pomoc wszystkim tym, którzy je wzywają.
  więcej...
WIADOMOŚCI
DRUKARNIA
O TYM SIĘ MÓWI
REKLAMA w Nowej GG
 • ZAPRASZAMY DO REKLAMY NA ŁAMACH Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ I NA NASZYCH STRONACH INTERTNETOWYCH.
  Możliwość reklam z dodatkowym kolorem lub w pełnym kolorze. Atrakcyjne upusty przy zleceniach wielokrotnych. Dla stałych ogłoszeniodawców - atrakcyjne rabaty.
 • REKLAMA NA STRONACH INTERNETOWYCH:
  !!! P.R.O.M.O.C.J.A !!!
  TYLKO 10 PLN+VAT MIESIĘCZNIE ZA OBECNOŚĆ TWOJEGO BANNERA NA NASZEJ STRONIE
  szczegóły...
TEMAT Z OKŁADKI
SPOŁECZEŃSTWO
KATALOG STRON WWW
 • Liczba użytkowników Internetu rośnie. Przybywa ich także w naszym powiecie. Coraz częściej wybierany jest numer 0-202122, poprzez który większość użytkowników komputerów w Polsce łączy się ze światową siecią. Dla wszystkich użytkowników Internetu w powiecie gostyńskim, a także - za pośrednictwem Internetu - dla wszystkich gostynian rozsianych po całym świecie, mamy propozycję: chcemy wspólnie z Wami utworzyć gostyński katalog internetowy.
  Zgłoszenia do naszego katalogu można przekazywać mailem gg@bt.pl lub pocztą (P-35, 63-800 Gostyń). Publikacja na łamach NGG i na naszej stronie www.gg.bt.pl jest bezpłatna.

  Katalog stron www - zajrzyj...
Z KOGUTEM NA DACHU
KULTURA
ARCHIWUM Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ


   Wydania NGG online z 2002 roku
OŚWIATA
SPORT
REDAKCJA
HISTORIA
SERWIS SAMORZĄDOWY
TELEWIZJA GOSTYŃ
  W kablówce: gratka dla kibiców

  Dwa nowe kanały mogą oglądać abonenci gostyńskiej "kablówki". Dwa inne za to... zlikwidowano.
  W nowym roku wprowadzono zmiany w gostyńskiej telewizji kablowej, kontrolowanej przez UPC. Zamiast Wizji Sport można teraz oglądać TV Niepokalanów 2, zaś polskojęzyczny EurosportNews zastąpiono amerykańskim C-NBC Europe. Właściciele zapowiadają też nowość: kanał eXtreme Sport nadawany ma być wkrótce po polsku. (mjk)
  l Rozpieszcza nas ten operator, nie ma co! Kibice sportowi wręcz kwiczą z radości na samą myśl o tym, że wreszcie posłuchają polskiego komentarza do surfingowych popisów. Wypada tylko się domyślać, że zmiany wprowadzono "na życzenie telewidzów". Pewnie będzie się to wiązało z drobną korektą finansową, ale nic to... (mjk)

PASJE
NGG PRZECIW BEZROBOCIU
WYDAWCA:
GOSTYŃSKIE STOWARZYSZENIE PROMOCJI TWÓRCZOŚCI REGIONALNEJ
Gostyń, ul. Sądowa 7
tel. +48 65 572 03 09, fax +48 65 572 17 54

   Strona zoptymalizowana dla przeglądarki IE 4 lub nowszej, rozdzielczość 800x600
Do tej pory odwiedziło naszą stronę licznik osób.

Opracowanie: InterBit Sp.C. © 2000