R   E   K   L   A   M   A


tel.+48 65 572 03 09, 575 14 12;       e-mail: gg@bt.pl

R   E   K   L   A   M   A


www.elka.pl

RADIO NA DZIEŃ DOBRY
I DOBRANOC


    Dzisiaj jest Nowa GG OnLine WYDANIE 2/2002    

AKTUALNOŚCI
 • Wścieklizna w Pogorzelskiem
  Uwaga, wścieklizna! Po raz pierwszy od sześciu lat na terenie naszego powiatu odnotowano przypadek tej groźnej choroby. 17 grudnia ubiegłego roku wściekły lis dostał się do obejścia gospodarskiego w Elżbietkowie II w gminie Pogorzela. Czujne psy gospodarza zagryzły intruza.
  więcej...
 • Harce nad kinem
  Gostyński młodzieżowy klub "MIX" nad kinem obchodził niedawno roczek. Spotykają się tam młodzi ludzie - przede wszystkim z klas gimnazjalnych, także ze szkół zawodowych i średnich. Od czasu do czasu urządzają tam dyskoteki, spotykają się przy stole bilardowym, dyskutują, grają w szachy.
  więcej...
 • To nie bin Laden winien w Piaskach! Dowcipniś pod nadzorem
  Wydarzenia z 11 września ubr. wstrząsnęły światem. Wielokrotnie powtarzany przez wszystkie kanały widok ataku terrorystów na Nowy Jork i Waszyngton nie pozostał bez wpływu także na młode pokolenie. Także nasze, rodzime. Niewiele później świat zaczął bać się białego proszku. O zagrożeniu bronią biologiczną donosiły wszystkie media. W USA pojawiły się tajemnicze przesyłki pocztowe i pierwsze ofiary wąglika.
  więcej...
 • Językowe studium: Aby obcy nie był obcy
  Kto czuje potrzebę podszkolenia swej znajomości języków obcych pod okiem fachowca, nie musi w tym celu wyjeżdżać poza Gostyń. Powstała tu bowiem pierwsza specjalistyczna placówka, zajmująca się nauką języków. W pierwszym semestrze najwięcej osób wybrało język angielski.
  więcej...
 • Jubileusz Muzeum im. Edmunda Bojanowskiego w Grabonogu. Dwie pracowite dekady
  16 listopada 2001 r. minęła 20. rocznica otwarcia Muzeum im. Edmunda Bojanowskiego w Grabonogu. Stwarza to naturalną okazję do przedstawienia historii i osiągnięć tej placówki kulturalnej.
  więcej...
WIADOMOŚCI
DRUKARNIA
O TYM SIĘ MÓWI
REKLAMA w Nowej GG
 • ZAPRASZAMY DO REKLAMY NA ŁAMACH Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ I NA NASZYCH STRONACH INTERTNETOWYCH.
  Możliwość reklam z dodatkowym kolorem lub w pełnym kolorze. Atrakcyjne upusty przy zleceniach wielokrotnych. Dla stałych ogłoszeniodawców - atrakcyjne rabaty.
 • REKLAMA NA STRONACH INTERNETOWYCH:
  !!! P.R.O.M.O.C.J.A !!!
  TYLKO 10 PLN+VAT MIESIĘCZNIE ZA OBECNOŚĆ TWOJEGO BANNERA NA NASZEJ STRONIE
  szczegóły...
TEMAT Z OKŁADKI
SPOŁECZEŃSTWO
KATALOG STRON WWW
 • Liczba użytkowników Internetu rośnie. Przybywa ich także w naszym powiecie. Coraz częściej wybierany jest numer 0-202122, poprzez który większość użytkowników komputerów w Polsce łączy się ze światową siecią. Dla wszystkich użytkowników Internetu w powiecie gostyńskim, a także - za pośrednictwem Internetu - dla wszystkich gostynian rozsianych po całym świecie, mamy propozycję: chcemy wspólnie z Wami utworzyć gostyński katalog internetowy.
  Zgłoszenia do naszego katalogu można przekazywać mailem gg@bt.pl lub pocztą (P-35, 63-800 Gostyń). Publikacja na łamach NGG i na naszej stronie www.gg.bt.pl jest bezpłatna.

  Katalog stron www - zajrzyj...
Z KOGUTEM NA DACHU
KULTURA
ARCHIWUM Nowej GAZETY GOSTYŃSKIEJ


   Wydania NGG online z 2002 roku
OŚWIATA
SPORT
REDAKCJA
HISTORIA
SERWIS SAMORZĄDOWY
TELEWIZJA GOSTYŃ
  W kablówce: gratka dla kibiców

  Dwa nowe kanały mogą oglądać abonenci gostyńskiej "kablówki". Dwa inne za to... zlikwidowano.
  W nowym roku wprowadzono zmiany w gostyńskiej telewizji kablowej, kontrolowanej przez UPC. Zamiast Wizji Sport można teraz oglądać TV Niepokalanów 2, zaś polskojęzyczny EurosportNews zastąpiono amerykańskim C-NBC Europe. Właściciele zapowiadają też nowość: kanał eXtreme Sport nadawany ma być wkrótce po polsku. (mjk)
  l Rozpieszcza nas ten operator, nie ma co! Kibice sportowi wręcz kwiczą z radości na samą myśl o tym, że wreszcie posłuchają polskiego komentarza do surfingowych popisów. Wypada tylko się domyślać, że zmiany wprowadzono "na życzenie telewidzów". Pewnie będzie się to wiązało z drobną korektą finansową, ale nic to... (mjk)

PASJE
NGG PRZECIW BEZROBOCIU
WYDAWCA:
GOSTYŃSKIE STOWARZYSZENIE PROMOCJI TWÓRCZOŚCI REGIONALNEJ
Gostyń, ul. Sądowa 7
tel. +48 65 572 03 09, fax +48 65 572 17 54

   Strona zoptymalizowana dla przeglądarki IE 4 lub nowszej, rozdzielczość 800x600
Do tej pory odwiedziło naszą stronę licznik osób.

Opracowanie: InterBit Sp.C. © 2000